دسته‌ها
رمان

دانلود کتاب آنی شرلی در خانه رویاها جلد پنجم

دانلود کتاب آنی شرلی در خانه رویاها جلد پنجم

دانلود کتاب آنی شرلی در خانه رویاها جلد چنجم

نام کتاب: آنی شرلی 5 – آنی شرلی در خانه رویاها (نسخه تایپ شده)

نویسنده: ال. ام. مونتگمری

مترجم: سارا قدیانی

مجموعه: آنی شرلی

انتشارات: قدیانی

زبان: فارسی

تعداد صفحات: 267 صفحه

فرمت: PDF

حجم: 3.3 مگابایت

کتاب آنی شرلی در خانه رویاها، پنجمین جلد از مجموعه هشت جلدی آنی شرلی شاهکار ال. ام. مونتگمری می باشد که در سال 1917 منتشر شد و حوادث زندگی آنی را در مدت دو سال آغازین زندگی زناشویی اش با “گیلبرت بلایت” (از 25 تا 27 سالگی اش) روایت می کند. کتاب با مراسم عروسی آنی در گرین گیبلز آغاز شده و با شرح حوادث زندگی مشترک آنی و گیلبرت در خانه جدیدشان (به گفته آنی “خانه رویایی”)، در نزدیکی روستای گلن سنت مری (واقع در 60 مایلی روستای آوونلی) ادامه پیدا می کند.

کتاب “آنی شرلی در خانه رویاها” چهارمین کتابی بود که توسط مونتگمری نوشته شد. مونتگمری 19 سال بعد (سال 1936) کتاب آنی شرلی در ویندی پاپلرز (هفتمین کتابی که مونتگمری در مجموعه آنی شرلی نوشت) را در وصف حوادث 22 تا 25 سالگی آنی نوشت. این کتاب از نظر تسلسل وقایع قبل از کتاب “آنی شرلی در خانه رویاها” قرار می گرفت و بعنوان کتاب چهارم مجموعه محسوب می شد و بدین ترتیب “آنی شرلی در خانه رویاها” برچسب شماره پنجم این مجموعه را خورد.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب آنی شرلی در خانه رویاها جلد چنجم, ال. ام. مونتگمری, رمان و کتاب داستان, فوجی بوک, دانلود pdf آنشرلی با موهای قرمز در خانه رویا ها, خلاصه داستان, book, ebook, pdf, free book


دانلود کتاب آنی شرلی در خانه رویاها جلد پنجم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *