دسته‌ها
رمان

دانلود کتاب آنی شرلی در ویندی پاپلرز جلد چهارم

دانلود کتاب آنی شرلی در ویندی پاپلرز جلد چهارم

دانلود کتاب آنی شرلی در ویندی پاپلرز جلد چهارم

نام کتاب: آنی شرلی 4 – آنی شرلی در ویندی پاپلرز (نسخه تایپ شده)

نویسنده: ال. ام. مونتگمری

مترجم: سارا قدیانی

انتشارات: قدیانی

زبان: فارسی

تعداد صفحات: 259 صفحه

فرمت: PDF

حجم: 3.25 مگابایت

توضیحات درباره کتاب

کتاب آنی شرلی در ویندی پاپلرز، چهارمین جلد از مجموعه هشت جلدی آنی شرلی شاهکار ال. ام. مونتگمری می باشد که در سال 1936 منتشر شد و حوادث زندگی آنی را در مدت سه سال از زمان فارغ التحصیلی اش از دانشگاه ردموند (22 سالگی) تا ازدواجش با بهترین دوست دوران کودکی و عاشق واقعی اش، گیلبرت بلایت (25 سالگی) روایت می کند. آنه شرلی در این مدت به گیلبرت که در حال گذراندن دوره پزشکی است، نامه می‌نویسد و این نامه‌ ها تشکیل دهندهٔ کتاب هستند است. این کتاب به سه بخش تقسیم شده که هر کدام یک سال از زندگی آنه شرلی در عمارت ویندی پاپلرز را شامل می شود. 17 فصل در بخش اول، 13 فصل در بخش دوم، و 14 فصل در آخرین بخش وجود دارد.

از نظر تسلسل وقایع، کتاب “آنی شرلی در ویندی پاپلرز”، کتاب چهارم مجموعه آنی شرلی محسوب می شود (وقایع آن پس از کتاب سوم حادث می شوند)، ولی هفتمین کتابی بود که توسط مونتگمری نوشته شد. در واقع کتاب چهارمی که مونتگمری نوشت، کتاب Ann’s House of Dreams (به فارسی: خانه رویاهای آنی – ترجمه شده با عنوان: آنی شرلی در خانه رویاها) بود که در سال 1917 نوشته شد.

عنوان کتاب:

اسم انتخابی مونتگومری برای این کتاب Anne of Windy Willows (به فارسی: آنی ساکن عمارت ویندی ویلوز) بوده است. (ویندی ویلوز در زبان فارسی به معنی بیدهای بادخیز می باشد)؛ ولی ناشر امریکایی مونتگومری پیشنهاد می دهد که عنوان آن به Anne of Windy Poplars (به فارسی: آنی ساکن عمارت ویندی پاپلرز) تغییر کند. (ویندی پاپلرز در زبان فارسی به معنای صنوبرهای بادخیز می باشد.)؛ با اینحال ناشر انگلیسیِ کتاب، بر همان اسم اولیه مونتگومری اصرار داشته است، زیرا بر این عقیده بوده است که مردم انگلیس، اطلاعات خیلی بیشتری در مورد درختان بید نسبت به درختان صنوبر دارند! و در نهایت نیز کتاب در آمریکا و کانادا با عنوان Anne of Windy Poplars (به فارسی: آنی ساکن عمارت ویندی پاپلرز)؛ و در انگلستان، استرالیا و ژاپن با عنوان Anne of Windy Willows (به فارسی: آنی ساکن عمارت ویندی ویلوز) منتشر شد.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب آنی شرلی در ویندی پاپلرز جلد چهارم, ال. ام. مونتگمری, سارا قدیانی, فوجی بوک, رمان و داستان, خلاصه داستان, دانلود pdf آنشرلی با موهای قرمز, free download book, book, pdf, ebook


دانلود کتاب آنی شرلی در ویندی پاپلرز جلد چهارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *