سلامت

دانلود کتاب انرژی درمانی نوین pdf

دانلود کتاب انرژی درمانی نوین pdf

دانلود کتاب انرژی درمانی نوین pdf

دانلود کتاب انرژی درمانی نوین pdf

نويسنده / مترجم : امیر میرزاتقی

زبان کتاب : فارسی

حجم کتاب : 619 کیلوبایت

نوع فايل : PDF

تعداد صفحه : 42

منبع: تک بوک

توضیحات درباره کتاب

چرا با وجود پیشرفت علم و پزشکی نوین هنوز انسان ها از بیماری های روحی و روانی و جسمانی رنج می برند؟ چرا بیماری های لاعلاج و مزمن قابل درمان نیستند؟ چرا مدام دچار بیماری های گوناگون می شویم؟ و راه درمان همه ی این بیماری های جسمانی و روانی چیست؟

مقدمه نویسنده: مثل همه ی افراد در جامعه مریض ما من هم دچار بیماریهای متعددی بودم. همیشه این سوال برایم پیش می آمد که چرا بسیاری از افراد هستند که در تمام طول زندگی خود حتی از یک بیماری هم رنج نمی برند؟ اما من باید مدام در طول سال دچار بیماریهای گوناگون باشم. البته همه بیماریهای من حاد نبودند شاید یک بیماری ساده مثل سرماخوردگی هم مرا به خشم می آورد.

اما چون مدام دچار بیماری بودم آتش خشم من از آنجا دامن می گرفت. از کوچکترین بیماری سرماخوردگی، سینوزیت تا بیماریهای مزمن و لاعلاج مثل زخم معده و سرطان را تجربه کرده ام. چیز جالبی که می توانم بگویم این است که امروز توانسته ام همه ی بیماریهای خود را تنها با این روش یعنی انرژی درمانی نوین درمان کنم . روزگاری بود که از بیماریهای زیادی رنج می بردم تا اینکه با قانون جذب و مستند راز آشنا شدم ولی هنوز نکات مبهمی برای من داشت تا اینکه با کتابهای ژوزف مورفی آشنا شدم.

در این کتاب مورفی گفته بود که توانسته با همین قوانین سرطان خود را شفا دهد و هر چه بیشتر و بیشتر در مورد قوانین ذهن و ناخودآگاه مطالعه می کردم به منابع جدیدتری می رسیدم و این امر برای من مسلم تر می شد که می توانم خود را با ذهن درمان کنم. در کنار این روش ها سالها روشهای کوانتومی شفا را در کتابهای دیپاک چوپرا بررسی کردم و فیزیک کوانتوم را مورد مطالعه قرار دادم و روشهای درمانی سنتی و قبیله ای که همگی از این قوانین پیروی می کردند. در کتاب انرژی درمانی نوین به مباحث زیر پرداخته شده:

انرژی درمانی نوین چیست ؟

چگونه خود را بیمار می کنیم

تاثیر ذهن بر جسم

تلقین چگونه ما را شفا می دهد

شفای کوانتومی

تغذیه شفابخش

چگونه بدن خود را از بیماری پاک کنیم


دانلود رایگان کتاب

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *