دسته‌ها
زندگینامه، سفرنامه، خاطرات

دانلود کتاب در تلاش آتش pdf-جک لندن

دانلود کتاب در تلاش آتش pdf-جک لندن

دانلود کتاب در تلاش آتش pdf-جک لندننویسنده: جک لندن

مترجم: اکبر بهشتی

داستانی از جک لندن

حجم: 5 مگابایت

تعداد صفحات: 154

نوع فایل: pdf

حق تکثیر: سپهر/ 1352

توضیحات درباره کتاب

جک لندن نویسنده نامدار آمریکایی حیرت انگیز زیست و شگفت آور چیز نوشت. در میان نویسندگان آمریکایی کمتر کسی را میتوان یافت که به انداره او در ماجراها و حوادث نقاط دوردست شرکت داشته باشد. در سال 1876 از خانواده ای تنگدست در سانفرانسیسکو بدنیا آمد.

دوران کودکی اش را در مزرعه، مرکز گله داری و سانفرانسیسکو گذراند. مدرسه را در چهاده سالگی ترک کرد و به روزنامه فروشی و ولگردی پرداخت.


[fusion_button link=”https://dl.fooji.ir/wp-content/uploads/2017/04/dr_tlash_atsh-dastan.pdf” title=”” target=”_blank” alignment=”center” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”custom” button_gradient_top_color=”” button_gradient_bottom_color=”” button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”flat” bevel_color=”” border_width=”” size=”xlarge” stretch=”default” shape=”” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]دانلود رایگان کتاب[/fusion_button]

دانلود کتاب در تلاش آتش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *