دسته‌ها
اقتصاد

دانلود کتاب نظام های اقتصادی جدید کوین کلی

دانلود کتاب نظام های اقتصادی جدید کوین کلی

دانلود کتاب نظام های اقتصادی جدید کوین کلی

كسي نمي تواند از آتش دگرگون كننده ماشين رهايي يابد . تكنولوژي، همان گونه كه روزي در حاشيه فرهنگ رشد نمود، امروزه تمامي فكر و انديشه ما را در خود غوطه ور ساخته است . آيا جاي شگفتي نيست كه تكنولوژي يك چنين جذبه، هراس و شوري را پديد آورده است؟ علوم هر آنچه را كه مهم جلوه مي نمايد با دست تغييردهنده ي خود دگرگون مي كند. تكنولوژي برتر 1 در بطن بيان، فكر، ارتباطات و حتي زندگي انسان گسترش يافته است .

نظم مرسوم هر قلمرويي كه توسط
تكنيك هاي پيچيده فتح مي شوند، دگرگون شده و قوانين جديدي برفراز آن به اهتزاز در مي آيند. در اين دگرگوني، آنهايي كه زماني به خود مطمئن بودند، به جا مانده اند، و فرصت موفقيت ر ا در اختيار هوشمندان انعطاف پذير قرار داده اند.

در حالي كه انقلاب تكنولوژي پيش رونده در صدر توجهات [روزمره مردم] قرار گرفته، قدرت عظيم تري وجود دارد كه در زيربناي آن به آهستگي در گردش است . نظم اقتصادي جديدي كه در حال برافراشته شدن است، ابزارهاي تكنولوژيكي راحتي بخش و وسوسه انگيزي را به چرخش انداخته و جغرافياي ثروت 1 را توسط ابزارهاي ما شكل گيري مجددي داده است. ما اكنون در نظام اقتصاد جديدي كه توسط كامپيوترهاي كوچك شده و ارتباطات گسترش يافته خلق شده اند، زندگي مي كنيم.


download link address

آدرس url لینک دانلود کتاب نظام های اقتصادی جدید

http://uploadboy.me/wo43cqrtn9en/Final 13-19.zip.html


file pass – رمز فایل: www.fooji.ir


کانال تلگرام: @greenfooji

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *