دسته‌ها
رمان

دانلود کتاب هانیبال از توماس هریس pdf

دانلود کتاب هانیبال از توماس هریس pdf

دانلود کتاب هانیبال از توماس هریس pdf

نام کتاب: هانیبال لکتر 3 – هانیبال

نویسنده: توماس هریس

مترجم: اصغر اندرودی

مجموعه: هانیبال لکتر

انتشارات: البرز

سال نشر: 1378

زبان: فارسی

تعداد صفحات: 374 صفحه

فرمت: PDF

حجم: 2.4 مگابایت

منبع: لی لی بوک

خلاصه داستان

زمان: 1987 میلادی

مکان: آمریکا (ایالت ویرجینیا – ایالت مریلند)، ایتالیا (شهر فلورانس)

پس از موفقیت “کلاریس استارلینگ” در پرونده “بیل بوفالو” و ارتفای او در کارش و تبدیل شدن به یک مامور ویژه اف.بی.آی، پرونده “هانیبال لکتر” که (در پایان داستان سکوت بره ها) از تیمارستان فرار کرده را به او می سپارند.

در میان جستجو و تحقیق او، طی یک درگیری بین افراد پلیس و باند قاچاقچیان یکی از افراد پلیس کشته می‌شود و اکثر قاچاقچیان هم کشته می‌شوند. مسئولیت این پرونده با کلاریس استارلینگ بوده و این پرونده با نتیجه اش به نوعی رسوایی برای کلاریس تبدیل می شود. کلاریس مورد انتقاد افراد زیادی قرار می گیرد. مخصوصا شخصی به نام “پاول کرندلر” که با کلاریس خصومت داشت و به نوعی بالادست او محسوب می‌شد.

در این میان مردی ثروتمند به نام “میسون ورگر” می خواهد از دکتر لکتر به دلیل اینکه او را مجبور کرده تا پوست خودش را بکند انتقام بگیرد. او یک سادیستِ بچه باز بود که ثروتش مانع رفتن او به زندان شده بود. تنها چیزی که او نیاز داشت جلسات روان درمانی با دکتر لکتر بود. به لطف این جلسات درمانی با دکتر، ورگر هم اکنون با بدنی فلج، در زیر دستگاه تنفس مصنوعی در خانه افتاده بود و پرستاری گوش به زنگ بالای تخت او احتیاجاتش را برآورده می کرد. ماجرا از این قرار بود که در طی یکی از جلسات روان درمانی که ورگر مشغول نشان دادن طرز کار سیستم به دار آویختن ابتکاری خود به دکتر بوده، دکتر آئینه اتاق او را با لگد خرد کرده، تکه ای از آنرا به دستش می دهد و او را مجبور می کند که پوست صورت خودش را بکند و به سگهایش که آنها را گرسنه نگه داشته بود، بدهد. تنها آرزویی که ورگر به امید آن زنده بود، تکه تکه کردن دکتر لکتر و دادن گوشتش به گرازهای وحشی بود.

با توجه به آشنایی قبلی لکتر و استارلینگ، ورگر او را به محل اقامت خانوادگی خود در مزرعه “موسکرات” (واقع در شمالِ ایالتِ “مریلند”) دعوت می‌کند تا اطلاعاتی از دکتر لکتر به دست آورد و از او بعنوان طعمه برای رسیدن به لکتر استفاده کند. ورگر همچنین در روزنامه ها برای یافتن هانیبال جایزه گذاشته و پول های زیادی را به خبرچینان و جاسوسان خود در تمام نقاط دنیا می دهد تا شاید جای هانیبال را برای او پیدا کنند. پاول کرندلر، مامور فاسد دایره قضایی و دشمن استارلینگ نیز در این راه به او کمک می کند.

اما فارغ از همه این موضوعات، زندگیِ جدیدِ دکتر لکتر در شهر “فلورانس” ایتالیا به شادی و آرامی می گذرد تا اینکه …

معرفی کتاب

هانیبال سومین کتاب از مجموعه معروف هانیبال لکتر نوشته توماس هریس می باشد. این رمان که دنباله موفقی از رمان سکوت بره ها (1988) است، در سال 1999 منتشر شد.

داستان سکوت بره ها آنجا خاتمه یافت که که “کلاریس استارلینگ”، کارآموز جوان اف.بی.آی، موفق به کشتن “بیل بوفالو”، قاتل زنان درشت اندام می گردد؛ ولی در این بین دکتر هانیبال آدم خوار نگهبانان سلول خود را می کشد و در لباسِ پلیس، از سلولِ تحتِ مراقبتِ خود می گریزد.

ماجراهای این کتاب، 7 سال پس از سکوت بره ها اتفاق می افتد. زمانی که کلاریس استارلینگ در حرفه خود ارتقا یافته و به یک مامور ویژه اف.بی.آی تبدیل شده است. اما در ادامه داستان وی وارد خطرناکترین و سیاه ترین ایام کاری خود در ارتباط با این آدمخوار مخوف می گردد. در این قسمت، نویسنده هانیبال را محور قرار داده است و داستانی بسیار هیجان انگیز و دلهره آور خلق کرده است.

اطلاعات کتاب

• کتاب هانیبال ترجمه ای است از کتاب Hannibal (به فارسی: هانیبال) نوشته توماس هریس که نخستین بار سال 1999 توسط انتشارات Delacorte Press در آمریکا منتشر شد.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب هانیبال از توماس هریس pdf, رمان پلیسی جنایی, رمان ترسناک, رمان روانشناسانه, رمان معمایی, free download book, جزوات درسی, کتب دانشگاهی, فوجی بوک, book, pdf, ebook, فایل, جزوه


دانلود رایگان کتاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *