موفقیت

دانلود کتاب وقت طرب – تکنیکهای شاد و موفقیت بودن

دانلود کتاب وقت طرب – تکنیکهای شاد و موفقیت بودن

 دانلود کتاب وقت طرب - تکنیکهای شاد و موفقیت بودن

نويسنده / مترجم : محسن بهشتی پور

زبان کتاب : فارسی

حجم کتاب : 3 مگابایت

نوع فايل : PDF

تعداد صفحه : 333

منبع: تک بوک

توضیحات درباره کتاب

وقت طرب کتابی درباره تکنیک‌های شاد زیستن و موفقیت، شناخت، عرفان، جبر و اختیار و…

برای شادتر بودن و برای بهره برداری بیشتر از زندگی نباید دنیا را تغییر دهید ، بلکه اول باید خودتان را تغییر دهید. همیشه پله اول و آخر ، خود تو هستی « ذهن آدمی ». بشر همیشه به سمت چیزهایی کشیده می شود که غالبا به آن می اندیشد. هیچ وقت به خودتان گفته اید: « من نباید فراموش کنم که … » و بعد همان چیز را فراموش کرده باشید؟ ذهن شما نمی تواند از فراموش کردن بگریزد.

اما اگر فکر شما این باشد که « من باید یادم بماند که… » آن گاه همان ذهن این بار به طرف به یاد داشتن حرکت خواهد کرد، اگر ما در انتخاب و یا جایگزینی صحیح واژه ها در ذهن خود اقدام نمائیم؛ اندیشه ذهن ها مثبت گرا خواهد شد.

ما باید تمام توان خود را صرف تداوم اندیشه های مثبت کنیم زیرا تنها به این ترتیب می توانیم شاد زیستن خود را تضمین کنیم. ارتباط ذهن و جسم به حدی است که اگر به عنوان مثال ما قصد اجتناب از چیزی را داشته باشیم ذهن ناهوشیار ما اغلب ترتیب این کار را برایمان می دهد.

برای سالم بودن و انرژی داشتن لازم است که هیجان های مثبت خود را حفظ کنیم، به بیان احساسات خود بپردازیم و خود را سزاوار تندرستی و سلامتی بدانیم. اگر از ترس و خشم و هیجان های بر زبان نیامده اشباع شده اید ذهن شما همین ترس و خشم و هیجان های سرکوب شده را منعکس خواهد ساخت…

اگر ما زندگی خود را برای خدا قرار دهیم، خدا هم برای ما خواهد بود. این یک اصل اساسی است که در این دنیا و زندگی هرکس که هدفی را برای حیات خود انتخاب می کند، اگر در راه آن هدف واقعا بکوشد و اگر آن هدف را حقیقتا دریابد، احساس خواهد کرد که از جانب آن هدف دخالتی در تمام زندگی او احساس می گردد، گویی همان هدف راهنمای اوست. روی این اصل اگر ما بتوانیم با عشق مطلق به مقام شامخ ربوبی، زندگی خود را تفسیر نموده، خواهیم دید که او از رگ گردن به ما نزدیک تر است …


دانلود رایگان کتاب

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *