دسته‌ها
مهندسی مواد

دانلود کتاب پدیده های انتقال-R. Byron Bird-حل المسائل

دانلود کتاب پدیده های انتقال-R. Byron Bird-حل المسائل-مواد و متالوژی

دانلود کتاب پدیده های انتقال-R. Byron Bird-حل المسائل

نویسنده:

ویرایش:

سال انتشار:

قیمت در آمازون:

تعداد صفحات:

نوع فایل: pdf


پدیده های انتقال مواد :

شرح مختصر :

پدیده های انتقال مواد اولین کتاب در زمینه پدیده های انتقال است که به رشته تحریر درآمده است و به طور خاص برای دانشجویان مهندسی شیمی و مواد قابل استفاده است.این کتاب نخستین بار در سال 1960 منتشر شد و به عنوان یادداشت های پدیده های انتقال در دانشگاه ویسکانسین مدیسون در طول سال تحصیلی 1957 – 1958 تدریس شد.ویرایش دوم کتاب در سال 2001 منتشر شد نسخه تجدید نظر دوم کتاب نیز در سال 2007 با تغییراتی گسترده و مهم انتشار یافت.

کتاب پدیده های انتقال به صورت تحلیلی و گسترده شامل پوشش عمیق مباحث همچون تجزیه و تحلیل ابعادی، جریان های پلیمری و بحث نظام مند از حرکت همرفتی و انرژِی را در بر می گیرد.همچنین مباحثی همچون انتقال جرم، انتقال انرژی که در سه مقیاس مختلف مولکولی، میکروسکوپی و ماکروسکوپی ارائه شده است.

اگر این کتاب پایه و اساس مطالعات شما در بررسی پدیده های انتقال باشد به سرعت می توانید در مباحث پدیده های انتقال به یادگیری عمیق و مفهومی دست یابید.

مطالعه این کتاب و حل مسائلی که در پایان هر فصل جهت تفهیم مباحث ارائه شده اند به دانشجویان مهندسی شیمی و مواد توصیه می گردد.جهت سهولت دانشجویان پاسخ تشریحی مسائل کتاب نیز به همراه خود کتاب قرار داده شده است. قابل ذکر است که این کتاب به زبان انگلیسی است و ویرایش دوم این کتاب تاکنون به زبان فارسی ترجمه نشده است.


download link address

لینک دانلود کتاب پدیده های انتقال-مواد و متالوژی 

http://fooji.ir.uploadboy.me/8pfddt8hfqom/transport_phenomena_bird.zip.html


لینک دانلود حل المسائل

http://fooji.ir.uploadboy.me/ki6app7pbk0m/solutions-transport_phenomena_bird.zip.html


file pass – رمز فایل: www.fooji.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *