مدیریت

دانلود pdf کتاب مبانی سازمان ومدیریت

دانلود pdf کتاب مبانی سازمان ومدیریت

دانلود pdf کتاب مبانی سازمان ومدیریت

دانلود pdf کتاب مبانی سازمان ومدیریت

سازمان مجموعه ای متشکل از تعدادی اعضا است که در محیطی از قبل تعیین شده و با اهدافی خاص و مشخص تشکیل می شود. رسیدن سازمان به این اهداف نیازمند مدیریت سازمانی کارامد و موثری است که نیازهای سازمان را بشناسد و برای رسیدن به اهداف برنامه ریزی کند که در کتاب مبانی سازمان و مدیریت بیان شده استو استفاده از نرم افزار منابع انسانی شما را در این کار یاری می کند. با توجه به اهمیت و تاثیری که مدیریت در سازمان دارد علاوه بر استفاده از نرم افزار مدیریت منابع انسانی استفاده از کتاب ها و منابع معتبر در زمینه مدیریت رفتار سازمانی و مدیریت فرهنگ سازمانی کمک بسیاری به افزایش بهره وری در سازمان خواهد کرد. به همین دلیل در این مقاله به معرفی تعدادی کتاب مبانی سازمان و مدیریت که توسط نویسندگان مختلف ارائه شده است می پردازیم.

رفتار سازمانی چیست؟

با مطالعه انواع کتاب مبانی سازمان و مدیریت و کتاب مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته ، تعریف های بسیاری برای رفتار سازمانی مشاهده می کنیم با این وجود چیزی که در تمام آن ها مشترک است این است که رفتار سازمانی یک علم میان رشته ای است که وظیفه تحقیق در مورد رفتار افراد سازمان را دارد. در واقع وظیفه اصلی رفتار سازمانی کمک به ایجاد و بهبود تعامل بین افراد و سازمان های مختلف است.

دانلود کتاب مبانی سازمان و مدیریت علی رضائیان  

یکی از انواع مختلف کتاب مبانی سازمان و مدیریت ، کتاب دکتر رضاییان است. این کتاب به دلیل اعتباری که دارد در بسیاری از دانشگاه های کشور تدریس می شود. دانلود یا خرید کتاب مبانی سازمان و مدیریت دکتر رضاییان کمک بسیار زیادی به دانشجویان و مدیران سازمان ها برای آموزش و فراگیری مبانی مدیریت خواهد کرد. به همین دلیل برای یادگیری بهتر ، خلاصه کتاب مبانی سازمان و مدیریت دکتر رضاییان را برای دانلود در اختیار شما قرار داده ایم.

در ادامه سرفصل های این کتاب را برای آشنایی بیشتر شما معرفی خواهیم.

 • مدیریت و کار آفرینی
 • نظریه سازمان و مدیریت
 • خلاقیت و نوآوری
 • مساله و رابطه فراگرد تصمیم گیری
 • برنامه ریزی و اهداف آن
 • راهبرد
 • سازماندهی و ساخت سازمانی
 • فراگرد سازماندهی رسمی
 • هماهنگی
 • مدیریت منابع انسانی

کتاب مبانی سازمان و مدیریت رابینز

یکی دیگر از انواع کتاب مبانی سازمان و مدیریت و رفتار سازمانی کتاب رابینز است که در بسیاری از دانشگاه های کشور تدریس می شود. برای آشنایی با این کتاب ، خلاصه کتاب رفتار سازمانی رابینز را در کنار سایر کتاب ها و جزوه مبانی سازمان و مدیریت در انتهای مقاله ارائه داده ایم.

مبانی سازمان و مدیریت طاهره فیضی

علاوه بر دو کتابی که در بخش های قبل معرفی کردیم ، یکی دیگر از انواع کتاب مبانی سازمان و مدیریت که در دانشگاه های کشور تدریس می شود ، کتاب طاهره فیضی است. برای آشنایی با این کتاب ، در انتهای این مقاله دانلودخلاصه ای از آن را ارائه داده ایم.

نمونه سوالات مبانی سازمان و مدیریت 

علاوه بر مطالعه کتاب مبانی سازمان و مدیریت ، یکی دیگر از راه های موفقیت در امتحانات دانشگاه ها ، استفاده از نمونه سوالات این درس است. به همین دلیل تعدادی نمونه سوالات مدیریت رفتار سازمانی رایگان و نمونه سوالات مبانی سازمان و مدیریت پیام نور را در انتهای مقاله ارائه داده ایم.


دانلود خلاصه کتاب مبانی سازمان دکتر علی رضائیان


دانلود خلاصه کتاب مبانی سازمان دکتر طاهره فیضی


دانلود خلاصه کتاب مبانی سازمان دکتر رابینز


دانلود کتاب مرجع رفتار سازمانی


دانلود نمونه سوال مبانی مدیریت رفتار سازمانی


دانلود تست مبانی

Related Posts

2 thoughts on “دانلود pdf کتاب مبانی سازمان ومدیریت

 1. کامی گفت:

  عاااالی بوودی داداش

 2. خجسته گفت:

  عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *